Magdalenie Czaban – bestia

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

„Walczy jak bestia” – tak o Magdalenie Czaban wypowiadają się eksperci podczas mistrzostw Europy amatorskiego MMA w Kazaniu. 21-letnia Polka jest kreowana na przyszłą gwiazdę mieszanych sztuk walki, która może dorównać sukcesom Joanny Jędrzejczyk.

Czaban to mistrzyni świata juniorek w amatorskim MMA z 2019 roku. Jest sklasyfikowana na 3. miejscu w rankingu wagi atomowej (47,6 kg) wśród seniorek. 
W Kazaniu powalczy o złoty medal, po tym jak w błyskawicznie rozprawiła się z reprezentantką Kazachstanu, Inas Ashirbek. 
– Magdalena ma wszystko, by zostać prawdziwą gwiazdą MMA w profesjonalnej karierze tak jak Joanna Jędrzejczyk – mówi jeden z ekspertów komentujących wydarzenia z Rosji. 
– Ten sport pokazał mi, że mogę osiągnąć wszystko z odpowiednimi ludźmi wokół mnie. Stałam się osobą otwartą i bardzo pewną siebie – mówiła przed turniejem 21-letnia Polka. 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]