Otwarta arena, gołe pięści, brak limitu czasowego oraz kategorii wagowych, to warunki, które muszą zaakceptować zawodnicy WOTORE. Druga gala odbędzie się 23 maja – organizacja dostała całą masę zgłoszeń, chętnych wrażeń wojowników. Dziś przedstawiamy Wam sylwetki dwóch zawodników, którzy wezmą udział w brutalnych walkach na gołe pięści:

Szymon Nowowiejski

Wiek: 28 lat
Waga: 115 kg
Wzrost: 191 cm

Reprezentant Tych, który swoje aspiracje do Wotore zgłaszał już przy I edycji. Wtedy jednak wypadek motocyklowy pokrzyżował jego plany. Wyzdrowiał, podniósł się po tym upadku, co daje samo w sobie świadectwo charakteru. Swoje umiejętności szlifuje i podnosi pod okiem m.in. trenera Gabriela Skiby. Reprezentuje Bastion Tychy, kickboksing Tychy oraz Tiger MT

Eric Olsen

Wiek: 37 lat
Wzrost: 192 cm
Waga: 98 kg

Eric jest wszechstronnym zawodnikiem, który w swojej karierze stoczył 87 walk w różnych formułach. Trenuje i podróżuje po całym świecie, jest także aktywnym zawodnikiem walk na gole pięści. Bił się w Stanach Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii i innych rejonach świata. Jak sam o sobie pisze, podejmuje wyzwanie gdziekolwiek i z kimkolwiek, bez względu na zasady i kategorie wagowe. Jest kolegą treningowym znanego w Polsce „Psychopaty” Vaso Bakocevica.