NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Machmud Muradow znokautował Andrew Sancheza.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Trenujący w Polsce Machmud Muradow był jednym z czterech zawodników, którzy po gali UFC 257 zostali nagrodzeni bonusami finansowymi w postaci 50 tysięcy dolarów. Uzbek w Abu Zabi znokautował Andrew Sancheza.

Machmud Muradow to podopieczny trenera Andrzeja Kościelskiego z klubu Ankos MMA Poznań. W UFC 30-latek debiutował w 2019 roku. Po wygranej nad Sanchezem „Mach” ma na swoim koncie już trzy wygrane w amerykańskiej organizacji. Wcześniej okazał się lepszy od Alessio Di Chirico oraz Trevora Smitha.

Zawodnik z Uzbekistanu po UFC 257 został wyróżniony za występ wieczoru obok Michaela Chandlera, Mariny Rodriguez i Dustina Poiriera. Wszyscy wymienieni mogą liczyć na przelew w wysokości 50 tysięcy dolarów.
W walce wieczoru UFC 257 Poirier pokonał w 2. rundzie Conora McGregora i wziął odwet na Irlandczyku za porażkę z 2014 roku. Amerykanin jest pierwszym zawodnikiem w MMA, który znokautował Irlandczyka.

W Abu Zabi cenne zwycięstwo odniósł Marcin Prachnio, który jednogłośną decyzją sędziów odprawił faworyzowanego Khalila Rountree. Reprezentant Polski przełamał fatalną passę trzech porażek z rzędu i może liczyć, że utrzyma się w Ultimate Fighting Championship.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar