Wielki finał na gali GROMDA 9 rozstrzygnięty! Łukasz ?GOAT? Parobiec pokonał w decydującym starciu Mariusza ?MARIO? Kruczka. Obaj zawodnicy są triumfatorami poprzednich edycji turnieju walk na gołe pięści i w dzisiejszym boju zmierzyli się o główną wygraną. 100 tysięcy złotych powędrowało na konto Parobca!

Już pierwszym celnym ciosem ?MARIO? posłał Parobca na deski. Nos Łukasza został mocno przestawiony, Mariusz zyskał przewagę od pierwszych sekund walki. Łukasz odczuł ten uraz i po kilku kolejnych ciosach przyklęknął, żeby zyskać kilka sekund na powrót do siebie. Pierwsza runda minęła pod dyktando Kruczka.

Po rozpoczęciu drugiej rundy zawodnicy ruszyli na otwartą wymianę. ?MARIO? upadł na matę, najpewniej odniósł w tym momencie kontuzję nogi. Mariusz wycofał się, a Łukasz napierał do przodu. Obaj zawodnicy cierpieli, ale kontynuowali wyrównane wymiany na gołe pięści.

Parobiec przejął inicjatywę na początku trzeciej rundy. ?MARIO? stracił na mobilności po upadku z poprzedniej odsłony. Kruczek znalazł się na deskach po jednej z wymian. ?GOAT? został upomniany przez sędziego za uderzenie kolanem. Kruczek wrócił do boju, ale znalazł się na deskach po mocnym ciosie ze strony Łukasza. ?GOAT? triumfował w wielkim finale i zdobył główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych.