Łukasz Lupa mocno o Szelidze

Dwa dni temu Lupa zabrał głos w mediach społecznościowych i zapowiedział

-,,…Koniec nie ma!!!Skończyło się !! Jazda z ku***ami !!! Za dużo się wydarzyło w ostatnim czasie ! Zawsze uznawałem zasadę „ Traktuj drugiego człowieka tak samo jak ty chciałbyś być traktowany„!!! Ale ludzie to k**wy . . . Dlatego tym co na to zasłużyli oddam podwójnie!Nigdy nic żadnych swoich akcji ani problemów nie chciałem wywlekać w internecie, ale od tego momentu zaczynam jechać oficjalnie i w praktyce z każdym jednym kto mi podpadł w mniejszym bądź w większym znaczeniu ! A już na grubo z tymi co próbują budować swój sukces na cudzym nieszczęściu !!! Będę się wam k**wa śnił po nocach !!! Obiecuję.”!

Dalej

-,,Jaśnie Pan Sz. Największy niewychowany brudas z brakiem kultury osobistej, farmazon, oraz pozer polskiego internetu. Ah ci celebryci XXI wieku„!

Przypomnijmy, że ”Szeli” pojawił się na wczorajszej konferencji FAME MMA. Doszło do dyskusji z Marcinem Wrzoskiem. Dwie strony są chętne na takie starcie. Szeliga zaznaczył, żeby pojedynek był bez parteru.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »