Legenda zapasów Serigne Ousmane Dia wkracza

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Jedna z największych legend senegalskich zapasów, Serigne Ousmane Dia, znany na całym świecie jako „Bombardier”, będzie rywalem Mariusza Pudzianowskiego w walce wieczoru gali KSW 59: Fight Code. Rywal Polaka budzi postrach w klatce.

Serigne Ousmane Dia dwukrotnie – w 2002 oraz 2014 roku – został mistrzem świata w senegalskich zapasach i sięgnął po tytuł „The King of the Arena”.

W 2018 roku ważący niemal 150 kilogramów zawodnik postanowił przenieść się do świata MMA i jak do tej pory jest niepokonany. Oba stoczone pojedynki wygrał przez nokauty, a łącznie potrzebował na to jedynie 2 minut i 11 sekund.
Senegalczyk zwyciężył m.in. z innym topowym zapaśnikiem Amadou Papisem o pseudonimie „Rocky Balboa”. Do walki doszło na gali SHC 12 w Genewie.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Gdzie uderzać w samoobronie?

Nawet jeśli Twój napastnik jest od Ciebie większy, możesz go pokonać, jeśli tylko będziesz pamiętać, w które miejsca należy go uderzyć. Oczy, nos, kolana, krocze, splot

Czytaj więcej »