Legenda UFC kończy karierę. “Obiecałem mamie, że to będzie ostatnia walka”

utworzone przez | Paź 25, 2020 | MMA | 0 komentarzy

Chabib Nurmagomiedow (29-0) w ostatnich miesiącach przeżywał ciężki czas, to wszystko za sprawą śmierci ojca, który odszedł w lipcu. Niepokonany mistrz UFC na gali UFC 254 pokonał Justina Gaethje i zaliczył 29. zwycięstwo z rzędu. Tuż po starciu się popłakał, a w wywiadzie stwierdził, że to była jego ostatnia walka. Wspomniał, że w tym momencie od organizacji wymaga jednej rzeczy.
Nurmagomiedow to absolutna legenda MMA, nikt nie może pochwalić się takimi osiągnięciami jak pochodzący z Dagestanu zawodnik. “The Eagle” w ciągu swojej wieloletniej kariery nie poznał smaku porażki, od granicy trzydziestu zwycięstw dzieli go jeden pojedynek, który jednak nigdy nie zostanie stoczony.
“Orzeł” na gali UFC 254 zmierzył się z Justinem Gaethje. Od samego początku narzucał swój styl, ale rywal starał dzielnie się bronić. Koniec nastąpił w drugiej rundzie, kiedy to Rosjanin zapiął duszenie, a rywal się poddał. Co ciekawe, sędzia nie zauważył odklepania Amerykanina, który zapłacił za to utratą przytomności.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This