Kubrat Pulev zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem UFC.

Kubrat Pulev zmierzy się z kolejnym byłym mistrzem UFC w trójkątnym ringu organizacji Triller Fight Club. Według doniesień, doświadczony bokser po wygranej z Frankiem Mirem, zmierzy się z Juniorem os Santosem. Do pojedynku ma dojść na początku 2022 roku. Informację podało MMA Fighting.

 
37-letni Dos Santos (21-9 MMA) to były mistrz UFC wagi ciężkiej. W swojej karierze  mierzył się z m.in. Francisem Ngannou, Stipe Miociciem, Cainem Velasquezem, Frankiem Mirem, Derrickiem Lewisem czy Markiem Huntem. 16 z 21 wygranych zdobywał przez skończenia przed czasem. W ostatnich walkach nie ma on jednak najlepszego bilansu – przegrał 4 walki z rzędu przez KO/TKO. Zawodnik jednak od lat powtarzał, że chce spróbować swoich sił w boksie i wierzy, że byłby w stanie mierzyć się z takimi rywalami jak Anthony Joshua czy Deontay Wilder.
Jeśli chodzi o Puleva (28-2 BOKS), ma on na swoim koncie walki w ringu z m.in. Hughie Furym, Anthonym Joshuą czy Derekiem Chisorą. Bułgar 14 z 28 wygranych w swojej karierze zdobywał przez KO/TKO. W pojedynku w trójkątnym ringu z Frankiem Mirem nie pozostawił żadnych wątpliwości.

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »