NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Kuba Wojewódzki wejdzie do klatki? Jest odpowiedź Fame MMA

Wiadomo już, czy Kuba Wojewódzki zawalczy w klatce podczas gali Fame MMA. Organizacja przedstawiła jasne stanowisko w sprawie ewentualnego zakontraktowania showmana TVN-u.

– Kuba przy okazji rozmowy z jednym z włodarzy federacji nie wykluczył możliwości współpracy z Fame MMA. Muszę jednak wyraźnie zaznaczyć, że to była raczej luźna rozmowa – poinformował w rozmowie z „Super Expressem” Michał Jurczyga, rzecznik prasowy freak fightowej organizacji.- Na tym etapie nie są prowadzone żadne oficjalne negocjacje na linii FAME – Kuba Wojewódzki – podkreślił Jurczyga.To odpowiedź na publikację na instagramowym profilu Wojewódzkiego. Showman telewizji TVN niespodziewanie pozował do zdjęcia w stroju z oficjalnym logiem Fame MMA i założonymi rękawicami.

„7 marca 2023” – w tajemniczy sposób podpisał tajemniczo zdjęcie Wojewódzki, który w sierpniu skończy 60 lat (patrz poniżej).Wszystko wskazuje jednak na to, że nie ma – przynajmniej na razie – tematu walki Kuby w MMA. Data 7 marca najprawdopodobniej odnosi się do rozpoczęcia nowego sezonu popularnego talk-show, którego gospodarzem jest Wojewódzki.