NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Krzysztof Włodarczyk (60-4-1, 40 KO) wygrywa

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

W walce wieczoru gali GIA 3 w Nowym Sączu jubileuszowy, 60., triumf odniósł Krzysztof Włodarczyk (60-4-1, 40 KO). „Diablo” rozprawił się z Maximilianem Jorgem Gomezem (29-6, 13 KO).

„Diablo” powrócił do ringu po lipcowym triumfie nad Wadimem Nowopaszynem w Suwałkach. Wcześniej były mistrz świata walczył w 2019 roku, kiedy był lepszy od Taylora Mabiki i Alexandru Jura.
38-letni Gomez przyleciał do Małopolski z Buenos Aires po serii jedenastu triumfów z rzędu. Wcześniejszą porażkę poniósł w 2015 roku przeciwko cenionemu Niemcowi, Dominicowi Boeselowi.
Krzysztof Włodarczyk rozprawił się z rywalem przed czasem. Od początku pojedynku atakował. W pierwszej i drugiej rundzie pokazał swoją przewagę. W trzecim starciu udało mu się nawet przewrócić konkurenta po krótkim lewym.
Czwarta odsłona była decydująca. „Diablo” udowodnił, że w zawodowym ringu nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i rozbił konkurenta. Gomez ponownie przyklęknął. Wytrwał do końca rundy, ale nie wyszedł do piątego starcia.
We wcześniejszych walkach Łukasz Pławecki zremisował z Radoslavem Estocinem, a Kamil Gardzielik wypunktował Nicolasa Palaciosa.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar