Krzysztof Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Podczas gali Fame MMA 11 w Gliwicach kibice freakowej organizacji poznali bohaterów jednej z walk na kolejnej edycji. Zapowiadają się ogromne emocje.

Na konferencji przed galą Fame MMA 11 w Gliwicach włodarze organizacji – Michał „Boxdel” Baron i Wojciech Gola – ogłosili nowy nabytek. Został nim były polski strongman Krzysztof Radzikowski.

W sobotę w Arenie Gliwice Radzikowski poznał swojego pierwszego rywala w pojedynku w klatce. Debiutant na listopadowej gali Fame MMA 12 zmierzy się z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. W oktagonie doszło już do pierwszego starcia „oko w oko” obu zawodników. W Arenie Gliwice skończyło się interwencją ochroniarzy.

– Czemu MMA? Czy śladami Mariusza Pudzianowskiego? Dwa lata temu przestałem dźwigać ciężary zawodowo w zawodach Strongman. No i coś w życiu trzeba robić. A chciałem dalej pozostać w reżimie treningowym. Fajnie było schudnąć 30 kg. Zrobiła się lepsza forma i sylwetka. Można teraz popróbować swoich sił, a przy okazji to wiadomo o co chodzi… – zdradził Radzikowski.

Piechowiak to również był strongman. W zawodach siłaczy występował ok. 6 lat. Dwukrotnie został wicemistrzem Polski (2005/2006) oraz triumfował w Pucharze Europy w 2007 r. W Fame MMA stoczył do tej pory dwie walki – obie wygrał (znokautował Marcina Najmana i poddał Piotra Szeligę).

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »