Krzysztof Radzikowski jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych.

Krzysztof Radzikowski, były strongman, a obecnie gwiazda popularnego programu telewizyjnego i nowy zawodnik Fame MMA, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych.
Krzysztof Radzikowski ma za sobą bardzo udaną karierę w zawodach siłaczy z tytułami wicemistrza Europy czy mistrza świata.
 
W ostatnich latach dużą popularność zyskał dzięki telewizyjnemu programowi stacji TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”. W listopadzie z kolei zadebiutował na gali Fame MMA.
 
Inauguracja nie wypadła po jego myśli, bowiem w starciu dwóch byłych strongmanów został zdemolowany przez Piotra „Bestię” Piechowiaka.
Tamto wydarzenie to już jednak odległa przeszłość. Aktualnie Radzikowski cieszy się świętami i czasem spędzonym ze swoją rodziną, przede wszystkim ze swoją dumą, czyli synem, będącym oczkiem w głowie tatusia.
 
Okazuje się, że wigilia Bożego Narodzenia była dla „młodego Radzikowskiego” dniem szczególnym, bo obchodził w tym dniu swoje małe święto. „Razem z Antkiem, który kończy dziś równo pół roku i jego mamusią, życzymy wszystkim zdrowych wesołych świąt” – napisał były strongman.
 
Radzikowski jest niesamowicie dumny ze swojego syna i przy każdej możliwej okazji chwali się nim w mediach społecznościowych.