NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Krzysztof Jotko poznał rywala na debiut w PFL

Doświadczony zawodnik znad Wisły – Krzysztof Jotko, który stoi przed debiutem w PFL, wyjawił, z kim skonfrontuje się pierwszego kwietnia. Wygląda na to, iż rywalem Polaka będzie pochodzący z Irlandii, Will Fleury.

Pierwszego kwietnia rozpocznie się tegoroczny turniej PFL, w którym zwycięzca zgarnia aż milion dolarów! Rywalizację zacznie wówczas również nasz krajan – Krzysztof Jotko (24-6), który niedawno związał się z tą organizacją po odejściu z UFC. Jak sam zakomunikował w swoich mediach społecznościowych, stanie wówczas w szranki z Willem Fleurym (11-3). Ten pierwotnie był zestawiony w tym terminie z Omarim Akhmedovem (24-8-1), natomiast wygląda na to, że uległo to zmianie. Starcie rozegra się w limicie kategorii półciężkiej.

Jotko podejdzie do konfrontacji po przegranej, którą doświadczył w październiku minionego roku. Zmierzył się wówczas z Brendanem Allenem (21-5), który zmusił go do odklepnia już w inauguracyjnej odsłonie. Porażka ta przerwała jednocześnie jego wcześniejszą serię dwóch wygranych.

AI Chatbot Avatar