Krzysztof Głowacki 12 grudnia stanie przed kolejną szansą walki o mistrzowski pas WBO.

utworzone przez | Lis 10, 2020 | Boks | 0 komentarzy

Krzysztof Głowacki 12 grudnia stanie przed kolejną szansą walki o mistrzowski pas WBO. Jego rywalem będzie Lawrence Okolie, któremu w karierze pomaga Anthony Joshua. Rywal Polaka nie ukrywa, że to dla niego najtrudniejsza walka.

12 grudnia odbędzie się jedna z najważniejszych walk w karierze Krzysztofa Głowackiego (31-2, 19 KO). Polski bokser znów może być mistrzem świata. Tego dnia zmierzy się z Lawrencem Okoliem, który na zawodowych ringach jest niepokonany. Wygrał 14 pojedynków, z czego aż jedenaście przez nokaut.

Stawką polsko-brytyjskiego pojedynku w ringu w Londynie będzie wakujący pas WBO w wadze junior ciężkiej. Okolie nie ukrywa, że Głowacki będzie jego najtrudniejszym rywalem w dotychczasowej karierze. To jednocześnie duża szansa dla Brytyjczyka, by zaistnieć w światowym boksie.
Nie mogę się doczekać. Wasz zawodnik ma wiele doświadczenia i determinacji. Nadal jest młody i świeży. Spodziewam się bardzo twardej walki. Głowacki wygląda akurat na człowieka o mocnej psychice. Z jego strony spodziewam się więc mocnego powrotu – powiedział Okolie .

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This