NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Kolejny strongman idzie w ślady Mariusza Pudzianowskiego

Kolejny strongman idzie w ślady Mariusza Pudzianowskiego i zamienia dyscyplinę siłową na MMA. Konrad Karwat wystąpi na gali High League 2 w Krakowie. – Jeśli mnie znokautują, mam nadzieję, że do ostatniej walki mnie wybudzą .
 
5 lutego w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się druga gala spod szyldu High League, której twarzą jest czołowy polski raper Malik Montana.
 
W walce wieczoru naprzeciw siebie staną: światowa gwiazda esportu Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski oraz Michał „Owca” Owczarzak. Oprócz tego fani freak fightów będą mogli zobaczyć również m.in. starcie wagi ciężkiej, w której to strongman Konrad Karwat zmierzy się z Mariuszem „SuperMario” Sobczakiem.
Pierwszy z wymienionych w wywiadzie  zdradził, że podczas przygotowań do walki zrzucił aż 40 kg! – Dzisiaj ważę około 108 kg. Najwięcej ważyłem 146 kg. To mi utrudniało normalne funkcjonowanie, teraz świetnie się czuję – powiedział.
 
– Siłę, którą miałem w strongman w stójce jest kompletnie nieprzydatna. Największą przyjemność sprawia mi robienie zapasów – dodał.
 
 
 
 
 
AI Chatbot Avatar