NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Kleber Koike Erbst vs Ulka Sasaki

Już 23 lutego miejsce będzie miało kolejne wydarzenie japońskiej oranizacji. Do klatki powróci wówczas bardzo dobrze znany polskiej publiczności chociażby z występów w KSW, Kleber Koike Erbst. Jego oponentem będzie Ulka Sasaki.

 

Były posiadacz pasa KSW, Kleber Koike Erbst (28-5-1) aktualnie może pochwalić się serią czterech triumfów. Po raz ostatni widziany był w akcji, w czerwcu minionego roku, gdy mierząc się z Mikuru Asakurą (16-3), poddał go przed końcem drugiej odsłony. Do akcji powróci już pod koniec lutego. Gala RIZIN TRIGGER 2nd ma mieć miejsce w Shizuoce.

Rywalem Koike będzie Ulka Sasaki (23-9-2), który ma za sobą starty w RIZIN, UFC, czy Shooto. Ostatnimi czasy nieustannie miesza jednak zwycięstwa z porażkami. Miniony pojedynek stoczył we wrześniu zeszłego roku, kiedy to podjął na jubileuszowej, 30. edycji japońskiej organizacji, Yoshinori’ego Horie (12-3). Walka ta jednak nie ułożyła się po jego myśli, dlatego finalnie musiał uznać wyższość przeciwnika, jednogłośnie przegrywając na kartach sędziowskich.

 
 
 
 
 
AI Chatbot Avatar