Kay Hansen powróciła do oktagonu po ponad rocznej przerwie na gali UFC 270

 W swojej kolejnej walce skrzyżuje rękawice z debiutującą w organizacji Pierą Rodriguez.

 

Hansen dopiero co wystąpiła na gali 22 stycznia, a już pojawiają się informacje o jej kolejnym zestawieniu. Jak podaje portal MMA Fighting, Amerykanka podejmie panamską zawodniczkę.

Rodriguez w październiku ubiegłego roku na pełnym dystansie zwyciężyła z Valescą Machado podczas Dana White’s Contender Series i tym samym zapewniła sobie występ podczas gali UFC 273 planowanej na 9 kwietnia. „La Fiera” w swojej profesjonalnej karierze pozostaje niepokonana – na siedem stoczonych pojedynków, przed czasem zakończyła pięć z nich.

Hansen, która z UFC związana jest od 2020 roku, właśnie w tamtym roku stoczyła trzy z czterech pojedynków. W 2021 roku miała przerwę od oktagonu i na wspomnianej już gali UFC 270 przez jednogłośną decyzję sędziowską przegrała z Jasmine Jasudavicius. Jest to jej druga porażka z rzędu –  wcześniej musiała uznać wyższość Cory McKenny na gali w listopadzie 2020 roku.

Co daje piłeczka bokserska?

Piłka refleksowa na głowę do doskonały przyrząd do treningu refleksu, celności i wyczucia dystansu podczas zadawania ciosów bokserskich. Dzięki regularnym ćwiczeniom na piłce bokserskiej wypracujesz

Czytaj więcej »

Łokieć w głowę!

Cios łokciem jest zabroniony w większości sportów walki. Wyjątkiem jest muay thai oraz niektóre organizacje MMA, czy Valetudo jak WOTORE które zezwalają na cios łokciem w określony sposób. Głównym

Czytaj więcej »