Karolina Kowalkiewicz wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Łukaszem Zaborowskim

utworzone przez | Paź 13, 2020 | Ciekawostki | 0 komentarzy

W weekend Karolina Kowalkiewicz wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem Łukaszem Zaborowskim. Goście bawili się na weselu w Bydgoszczy. Wojowniczka MMA opublikowała w sieci zdjęcia w uroczystości.

Ostatnie dni przyniosły wielką zmianę w życiu Karoliny Kowalkiewicz. Wojowniczka MMA i gwiazda UFC wzięła ślub. Jej mężem został jeden z najlepszych trenerów sztuk walki w kraju, Łukasz Zaborowski. Połączyło ich właśnie MMA.

Zdjęcia z uroczystości, która odbyła się w bydgoskim Pałacu w Myślęcinku sportsmenka opublikowała w mediach społecznościowych. “Mr. & Mrs. Zaborowscy” – podpisała fotografię zawodniczka. Pod zdjęciami pojawiło się sporo komentarzy z gratulacjami. Wcześniej zdjęcie z młodą parą zamieściła na Instagramie Karolina Owczarz.
34-latka przygotowuje się do kolejnej walki w MMA. Od maja już regularnie trenuje. W lutym zmierzyła się z Xiaonan Yan w Auckland i doznała pęknięcia prawego oczodołu. Wtedy jej dalsza kariera zawisła na włosku, ale na szczęście zdołała wrócić do zdrowia. Kolejną walkę ma stoczyć w pierwszej połowie 2021 roku.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

zaprojektował godweb.pl

Share This