Karol Skrzypek (4-3) skrzyżuje rękawice z Adrianem Kurkiem (7-3)

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Odkrywamy kolejne karty specjalnej edycji gali Armia Fight Night, która odbędzie się 8 maja. Karol Skrzypek (4-3) skrzyżuje rękawice z Adrianem Kurkiem (7-3). Starcie zakontraktowano w kategorii półśredniej.

Reprezentanta Forca Klub MMA ostatni raz kibicie mogli podziwiać w akcji we wrześniu 2020 roku, kiedy to w drugiej rundzie na gali Madness Cage Fighting 6 pokonał Adriana Żaka. Wcześniej, na gali AFN z numerem 7, Adrian Kurek wyszedł zwycięsko ze starcia z Alvinem Williamsem.
 
Rywalem zawodnika z Dęblina będzie fighter Warszawskiego Centrum Atletyki, który swoją zawodową karierę rozpoczął w spektakularny sposób, bo serią czterech zwycięstw. Z organizacją Armia Fight Night Skrzypek związany jest od drugiej edycji gali.

Skrzypek ostatni raz zameldował się w klatce na Armia Fight Night 8 – wówczas musiał uznać wyższość Mateusza Pudło. Teraz jest mocno zdeterminowany, aby powrócić na zwycięskie tory.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ESTRADA POZBAWIONY PASA WBA

Juan Francisco Estrada (42-3, 28 KO) został pozbawiony przez federację WBA pasa wagi super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej.Meksykanin odpuścił obowiązkową obronę z

Czytaj więcej »