Kamil Oniszczuk (9-1) zmierzy się z bardziej doświadczonym Costello van Steenisem (13-2)

29 października w Mediolanie pierwszą walkę dla Bellatora stoczy Kamil Oniszczuk (9-1). Polak zmierzy się z bardziej doświadczonym Costello van Steenisem (13-2).

Kamil Oniszczuk pojedynek potwierdził na Twitterze. Wcześniej nieoficjalnie o tym starciu na łamach naszego serwisu informował Artur Mazur (czytaj więcej >>>).25-latek z Międzyrzecza ostatnio walczył dla organizacji ACA. W jej szeregach efektownie znokautował Krystiana Bielskiego i Władimira Fedina oraz musiał uznać wyższość Mindaugasa Verzbickasa. W zawodowej karierze reprezentant Ankos MMA Poznań zwyciężył 9 z 10 pojedynków.Costello van Steenis w Bellatorze rywalizuje już od 2017 roku. Do amerykańskiej organizacji trafił po wygranej z Marcinem Naruszczką na gali PLMMA 72 w Łomiankach. Holender ostatni pojedynek stoczył we wrześniu 2020 roku i pokonał niejednogłośnie na punkty Fabiana Edwardsa.

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »