KAMIL ŁASZCZYK NOKAUTUJE 

Kamil Łaszczyk (32-0, 11 KO) w końcu błysnął jak za dawnych lat i w walce wieczoru w swoim Wrocławiu efektownie rozprawił się z Kevinem Acevedo (21-5-3, 6 KO).Polak od początku kontrolował lewym prostym niższego Argentyńczyka i pewnie wygrał pierwszą rundę. A w połowie drugiej było już po wszystkim. Rywal zaatakował, Kamil po zwodzie strzelił z kontry lewym podbródkowym i zwyciężył przez nokaut.

-,,Dziś było fajnie, udało się wygrać przed czasem, choć chciałem trochę dłużej poboksować. Od początku jednak trener Wilczewski mówił mi, żebym szukał podbródka. W życiu nie miałem jeszcze do czynienia z tak niskim przeciwnikiem, do końca nie wiedziałem, czego mogę się po nim spodziewać, ale wyszło bardzo fajnie. Cel się nie zmienia, interesuje mnie tylko mistrzostwo świata – powiedział po wszystkim „Szczurek”.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »