„Kamerzysta” z „Lord Kruszwil”.

Freak fighty zyskują w Polsce coraz większą popularność. Już niebawem odbędzie się nowa gala – Prime Show MMA. Wiadomo już, kto zmierzy się w jednej z walk. Kibice już zacierają ręce.

Fani freak fightów nie mogą narzekać na nudę. W Polsce organizowane są już gale Fame MMA, MMA-VIP czy High League. Teraz do tego grona dołączy kolejna impreza.
 
Jak poinformował portal mma.pl, na rynku pojawiła się organizacja Prime Show MMA. Niebawem ma odbyć się oficjalna konferencja prasowa, podczas której przedstawione zostaną szczegóły pierwszej gali.
 
Już teraz wiadomo jednak, kto stanie w oktagonie. Podczas gali dojdzie do pojedynku „Kamerzysty” z „Lordem Kruszwilem”.
Pierwszy z nich miał ostatnio problemy z prawem. Aresztowano go za znęcanie się nad osobą niepełnosprawną intelektualnie. „Kruszwila” z kolei kojarzyć mogą fani Fame MMA. Podczas gali numer pięć zmierzył się bowiem z „Mini Majkiem”.
 
„Na tę walkę i debiut czekała cała Polska” – reklamuje pojedynek Prime Show MMA.
 
„Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i najpopularniejszych postaci polskiego internetu zawalczy w main event Prime MMA: Zadyma” 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »