NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Kamaru Usman: „Nie zostało mi już wiele rzeczy do zrobienia”

Kamaru Usman nie może doczekać się walki z Leonem Edwardsem, ale też otwarcie mówi o tym, że nie zostało mu zbyt wiele rzeczy do zrobienie w MMA.Gala UFC 286: Edwards vs Usman 3 odbędzie się 18 marca w londyńskiej hali O2 Arena. Walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi półśredniej pomiędzy Leonem Edwardsem a Kamaru Usmanem. Będzie to trzecie starcie tych zawodników. W pierwszym Usman pokonała Edwardsa, a w drugim Edwards odebrał Usmanowi mistrzowski tytuł. Przed nadchodzącą walką z Edwardsem Kamaru podczas spotkania z mediami powiedział:

-,,Szczerze powiedziawszy, nie zostało mi już wiele rzeczy do zrobienia. To co teraz się wydarzy, będzie wyjątkowe, tak samo jak wcześniejsze wydarzenia. Walka z Colbym była wyjątkowa, z Masvidalem również i ta nadchodząca też taka będzie.”

Przed ostatnią walką z Edwardsem Kamaru Usman był niepokonany w oktagonie UFC, w którym stoczył 15 pojedynków. Dla amerykańskiej marki zaczął walczyć w roku 2015. W roku 2019 zdobył pas mistrzowski i obronił go pięć razy.

AI Chatbot Avatar