Johnny Walker vs Jamahal Hill

Jak podaje portal MMA Fighting, 19 lutego będziemy świadkami konfrontacji pomiędzy dwoma notowanymi zawodnikami wagi półciężkiej UFC. Aktaulny numer 10 – Johnny Walker, podejmie znajdującego się dwie lokaty niżej, Jamahala Hilla. 

 
 
Johnny Walker (18-6) póki co w klatce amerykańskiego giganta zameldował się siedmiokrotnie, z czego zwyciężał cztery razy. Po raz ostatni mogliśmy zobaczyć go w akcji, w październiku minionego roku, kiedy to stanął w szranki ze swoim krajanem, Thiago Santosem (22-9). Zawodnicy przewalczyli wówczas pełny dystans, po którym sędziowie jednogłośnie wskazali „Marretę” na triumfatora.
Jamahal Hill (9-1) tak samo jak jego najbliższy oponet, dostał się do największej organizacji MMA na świecie po udziale w programie Dana White’s Contender Series. Z pięciu potyczek w UFC wygrał trzy – jedną przegrał, a inna zakończyła się wynikiem „no contest”. Swoje ostatnie starcie stoczył w grudniu 2021 roku, kiedy to mierząc się z Jimmym Crute’em (12-3), efektownie znokautował go po zaledwie 48. sekundach od pierwszego gongu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »