Joanna Jędrzejczyk przymierza się do kolejnej walki w UFC

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″ custom_padding=”||0px|||”][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Joanna Jędrzejczyk przymierza się do kolejnej walki w UFC. „JJ” z rozmowie z MMAFighting.com powiedziała, jakie są jej najbliższe plany. Ma na oku tylko jeden pojedynek. Jędrzejczyk utrzymuje swoje stanowisko – chce walki tylko o tytuł i żadnej innej. Dlatego też zdążyła już skontaktować się matchmakerem amerykańskiej organizacji, by ten ogłosił światu, że olsztyniaka zmierzy się ze zwyciężczynią starcia Zhang – Namajunas, do którego dojdzie już 24 kwietnia na UFC 261.

Polka wie, że jej stanowisko może spotkać się z odmową UFC, gdyż Polka przegrała cztery z sześciu ostatnich walk. Zdaniem „JJ” za każdym razem kibice nie mogli jednak narzekać na poziom emocji. Jej ostatni pojedynek z Chinką został uznany najlepszym w 2020 roku, a Jędrzejczyk przegrała go niejednogłośną decyzją sędziów. Walka roku bez podziału na płeć i kategorię wagową. To bilet na następną walkę o tytuł. Po prostu nie chcę już walczyć o nic. Jeśli walczę, walczę o wielkie trofea i nie muszę nikomu tego udowadniać – dodała.

Jędrzejczyk przyznała też, że nie może doczekać się powrotu do American Top Team i treningów pod okiem tamtejszych szkoleniowców. Na razie jednak musi jeszcze dokończyć sprawy biznesowe w Polsce, pracując nad kolejną książką czy jako juror w tanecznym reality show.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_code _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″][/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »