NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Joanna Jędrzejczyk prosi o „cegiełkę” dla Ukrainy

Była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk prosi o „cegiełkę” dla Ukrainy. „Nie pozostawajmy obojętni na ludzką krzywdę” – apeluje.
 

„Kiedy my bezpiecznie siedzimy w naszych przytulnych domach, nasi sąsiedzi są niepewni swojego jutra, kolejnych godzin, minut i nadchodzących sekund ich życia. Martwią się o swoich bliskich, o schronienie, jedzenie czy ciepłe ubranie. Postarajmy się, aby nasze wsparcie było nie tylko „instagramowe” – czytamy na profilu Joanny Jędrzejczyk.

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC (w latach 2015-17) w swoim wpisie na portalu społecznościowym podkreśliła, że działania wojenne reżimu Władimira Putina na Ukrainie są nie do zaakceptowania we współczesnym świecie i należy je stanowczo potępić.

34-letnia „JJ” poprosiła też o modlitwę za mieszkańców ukraińskich miast oraz wiosek. W chwytającym za serce apelu sportsmenka zwróciła się do Polaków.

 

„Dołóżmy taką cegiełkę na jaką nas stać, na jaką mamy siłę czy odwagę. Nie pozostawajmy obojętni na ludzką krzywdę i tragedię. To co się dzieje jest nie do pomyślenia w XXI wieku. Boże proszę czuwaj nad naszymi sąsiadami i nad nami wszystkimi. Przyjaciele zza granicy jesteśmy z Wami” – zakończyła.

Świat sportu zjednoczył się wobec bestialskiej napaści na Ukrainę dokonanej przez prezydenta Rosji i jego wojsk. W kierunku Ukraińców zewsząd płyną słowa wsparcia.

 
 
 
 
 
AI Chatbot Avatar