Joanna Jędrzejczyk pomaga Karolinie Kowalkiewicz

utworzone przez | lipiec 22, 2021 | MMA | 0 komentarzy

Kiedyś były rywalkami, stoczyły nawet walkę w octagonie, teraz się wzajemnie wspierają i trenują. Joanna Jędrzejczyk pomaga Karolinie Kowalkiewicz w przygotowaniach do walki. Zamieściły wspólne zdjęcie w sieci.

– Trzymam za ciebie kciuki – napisała na Instagramie Joanna Jędrzejczyk, która ponownie trenowała w towarzystwie Karoliny Kowalkiewicz. Pierwszy wspólny trening miał miejsce pod koniec kwietnia. Wtedy wspólne zajęcia odbiły się szerokim echem w środowisku MMA.

Nie jest tajemnicą, że panie przez lata nie pałały do siebie wielką miłością. Obie zmierzyły się ze sobą w listopadzie 2016 roku na UFC 205 w słynnej Madison Square Garden.

Po twardym pojedynku “JJ” obroniła pas. Przed tym starciem padło jednak sporo gorzkich słów z ust olsztynianki na temat Kowalkiewicz. Prywatny konflikt, jak widać jest już dawno za nimi.

– Jesteśmy trochę jak Rocky Balboa i Apollo Creed. Najpierw ze sobą walczyłyśmy, przed starciem było bardzo gorąco, a teraz pomagamy sobie w przygotowaniach – mówiła wtedy Kowalkiewicz w rozmowie z Arturem Mazurem, redaktorem WP SportoweFakty (więcej –> TUTAJ).

Teraz sportsmenki znów ze sobą trenowały. Pojedynek Kowalkiewicz zbliża się coraz większymi krokami, dlatego Jędrzejczyk postanowiła jej w przygotowaniach do walki.

“Już za trzy tygodnie Karolina wróci do oktagonu po dłuższej przerwie. Bardzo cieszę się ze wspólnego treningu i dobrze jest zobaczyć Ciebie w mega dobrej formie. Nie mogę się doczekać twojej walki w Huston. Cała Polska będzie trzymać za Ciebie kciuki” – napisała Jędrzejczyk.

7 sierpnia w Las Vegas do oktagonu Ultimate Fighting Championship powróci Karolina Kowalkiewicz. Łodzianka zmierzy się ze znaną polskim kibicom Jessicą Penne.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zaprojektował godweb.pl

Share This