NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Joanna Jędrzejczyk chce odnaleźć „siebie”

Joanna Jędrzejczyk zakończyła sportową karierę, ale nadal prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Rodzina życzyła jej… mniej podróży! Ale była mistrzyni UFC już teraz wie, że będzie o to bardzo trudno.

Joanna Jędrzejczyk w czerwcu 2022 roku postanowiła zakończyć sportową karierę. Polka po dwuletniej przerwie wróciła do klatki. Na gali UFC 275 została rozbita przez Chinkę Weili Zhang i tuż po zakończeniu tej walki ogłosiła światu, że odwiesza rękawice na kołek.Cały czas jest jednak aktywna. Trenuje, ma swoją firmę oraz współpracuje z wieloma markami. Sporo też podróżuje. Przed świętami na przykład była w Dubaju.Okazało się, że rodzina podczas Wigilii złożyła jej życzenia, by mniej podróżowała i częściej bywała w domu. Była sportsmenka dostała jednak pod choinkę dużą walizkę z bajkową Minnie. „Mikołaj, Miki, Gwiazdor chyba zdecydował inaczej” – napisała.

Jędrzejczyk zdradziła swoje najbliższe plany. Po świętach jedzie na Śląsk, a później sylwestra i Nowy Rok spędzi w Arłamowie.

„Zaraz po balu sportowca w pierwszym tygodniu 2023 lecę na miesiąc do Tajlandii poszukać…? No właśnie, czego? Chyba „siebie”. Planuję wrócić do korzeni, zamknąć się na miesiąc w campie i trenować Muay Thai” – napisała.