Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2

Jak podaje portal MMAfighting.com, dojdzie do głośnego rewanżu w wadze półciężkiej w postaci walki o mistrzowski pas Jiri Prochazka vs Glover Teixeira 2!

Oznacza to, że Jan Błachowicz będzie musiał obejść się smakiem w przypadku jego szansy na kolejne starcie mistrzowskie.

Wg amerykańskiej prasy walka Prochazka vs Teixeira 2 ma odbyć się 10 grudnia na gali UFC 282. Oficjalne potwierdzenie tego starcia odbędzie się w najbliższych tygodniach.

Będzie to rewanż za walkę, która odbyła się na gali UFC 275 i była tak efektowna, że z marszu stała się kandydatem do walki roku w światowym MMA. Starcie tamto wygrał Prochazka, który mimo przegrywania na kartach sędziowskich zdołał Brazylijczyka poddać, zostając nowym mistrzem wagi półciężkiej.Co ciekawe, walka ta najprawdopodobniej będzie ostatnią w karierze dla Glovera Teixeiry, który ma 42 lata.Przy zestawieniu tego pojedynku z polskiej perspektywy najbardziej ucierpi Jan Błachowicz. Polak, który liczył na starcie mistrzowskie najprawdopodobniej będzie musiał wziąć udział w oficjalnym eliminatorze.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »