NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

„Jeśli VanZant nie wróci w kwietniu, to najpewniej nie wróci już wcale”

Dave Feldman, szef organizacji Bare Knuckle Fighting Championship, jest zdania, że jeśli Paige VanZant nie zawalczy podczas kwietniowej gali walk na gołe pięści, to najpewniej nie wróci już wcale do organizacji.W lutym 2023 roku Paige VanZant miała ponownie spróbować swoich sił w walce na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Ostatecznie jednak zawodniczka musiała odłożyć nieco te plany, bo doznała złamania kości stopy. W rozmowie dla serwisu Irishmirror.ie Dave Feldman, szef organizacji BKFC, powiedział, że liczy na to, iż VanZant zawalczy jeszcze na gołe pięści, ale istnieje możliwość, że nie pojawi się już w tej formule rywalizacji.

-,,Będę z nią rozmawiał w najbliższym tygodniu. Jest szansa, że ona wróci do walki na naszej dużej gali, która odbędzie się w kwietniu. Jeśli wówczas nie wróci, to najpewniej nie wróci już wcale do BKFC. Ona zarabia dużo pieniędzy na innych przedsięwzięciach. Jeśli nie wróci do walki, to najpewniej ze względu na to, że nie będzie odczuwała już potrzeby rywalizacji.”

VanZant ma za sobą dwa pojedynki na gołe pięści. W pierwszej walce dla BKFC zmierzyła się z bardziej doświadczoną Britain Hart. Starcie zakończyło się na karatach sędziowskich, a Paige musiał uznać wyższość rywalki. W drugim boju dla BKFC VanZant zawalczyła z Rachael Ostovich, którą pokonała wcześniej w UFC. Rewanż popularnych zawodniczek w formule walk na gołe pięści był główną atrakcją gali Bare Knuckle Fighting Championship 19 i również zakończył się na punkty, a Paige musiała ponownie przełknąć gorycz porażki. W zeszłym roku była zawodniczka UFC miała być główną gwiazdą gali Bare Knuckle Fighting Championship w Londynie, ale ostatecznie do walki Paige nie doszło.Jakiś czas temu Paige VanZant podpisała kontrakt z organizacją All Elite Wrestling i ma już za sobą pierwszy występ dla tej organizacji. Sama zawodniczka mówi, że zamierza jeszcze się tam pojawić, ale na razie nie wiadomo kiedy.