Jekatierina Szakalowa (5-1) pokonała jednogłośną decyzją sędziów Izabelę Badurek (8-7) na gali FEN 33:

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Jekatierina Szakalowa (5-1) pokonała jednogłośną decyzją sędziów Izabelę Badurek (8-7) na gali FEN 33: LOTOS Fight Night w Warszawie. Ukrainka po raz kolejny pokazała się z dobrej strony przed polską publicznością.

Pierwsza runda pod dyktando Szakalowej. Bardziej doświadczona Polka ustępowała reprezentantce Ukrainy w każdej płaszczyźnie. 23-latka z Charkowa mogła skończyć Badurek przed czasem, ale była zawodniczka UFC zdołała przetrwać serię ciosów, jaka spadła na nią w parterze.

Także druga runda zdecydowanie na korzyść Jekatieriny Szakalowej. Ukrainka ponownie trafiała częściej, a na dodatek efektownie sprowadziła rywalkę do parteru. Izabela Badurek walczyła o przetrwanie.
23-latka błyszczała w klatce również w ostatnim starciu. Badurek ambitnie starała się odwrócić losy pojedynku, ale bezskutecznie. Pogromczyni Róży Gumiennej pewnie dowiozła zwycięstwo do końcowego gongu.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]