Javid Basharat wystąpi na wrześniowej gali UFC

Niepokonany Javid Basharat zmierzy się z Tonym Gravelym na wrześniowej gali UFC w UFC Apex w Las Vegas. Informację na temat tego zestawienia w kategorii koguciej potwierdziło MMA Junkie. Do pojedynku dojdzie 17 września tego roku.Basharat (12-0 MMA) zapracował na kontrakt z UFC wygrywając walkę na gali „Dana White’s Contender Series” w październiku tamtego roku. Poddał wtedy Orona Kahlona. W debiucie w oktagonie pokonał przez decyzję sędziowską Trevina Jonesa. Była to jego pierwsza wygrana w karierze w ten sposób. 11 z 12 zwycięstw zdobywał przez skończenia przed czasem.

Gravely (23-7 MMA) ma na swoim koncie 6 walk w oktagonie UFC, a jego bilans wynosi 4-2. Zawodnik, tak jak jego następny rywal, dostał się do UFC dzięki wygranej na gali „DWCS”. W ostatnim pojedynku wygrał z Johnnym Munozem w czerwcu tego roku

UDANY ZAWODOWY DEBIUT TOMASZA NIEDŹWIECKIEGO

Brązowy medalista mistrzostw Europy, multimedalista mistrzostw Polski Tomasz Niedźwiecki (1-0) udanie zadebiutował w boksie zawodowym na gali Suzuki Boxing Night 17 w Łomży, pokonując w walce wieczoru Krzysztofa Stawiarskiego (2-4, 2 KO).

Czytaj więcej »