NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski to jedna z największych legend polskiego esportu.

Jest największą gwiazdą w historii polskiego esportu. Młodzi fani gier komputerowych tysiącami obserwują jego social media i streamy na Twitchu. Wkrótce, 5 lutego 2022 roku, zobaczą, jak ich idol „PashaBiceps” radzi sobie w boksie.
 
Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski to jedna z największych legend polskiego esportu. Ostatni mistrz świata w Counter Strike’a 1.6, zwycięzca wielu prestiżowych turniejów w Counter-Strike: Global Offensive. Członek polskiego składu Virtus.pro, który od 2014 do 2018 roku rozpalał wyobraźnię kibiców.
 
„PashaBiceps” to także bardzo lubiany esportowy influenser. Jego streamy w serwisie Twitch mają bardzo wysoką oglądalność, jego profile w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy osób, a wśród nich są znane postaci polskiego sportu, które kibicowały „Pashy”, gdy grał w CS:GO – Piotr Nowakowski, Dawid Kownacki, Bartosz Kwolek, Łukasz Jurkowski, Bartosz Bereszyński czy Tomasz Fornal.
Jarząbkowski ujmuje swoich fanów szczerym, bezpośrednim podejściem oraz przyjaznym nastawieniem. Jego flagowe hasło to „You are not my friend! You are my brother my friend!”.
33-latek, który jako zawodowy gracz był znany z tego, że bardzo dbał o sprawność fizyczną, a życia bez ćwiczeń na siłowni nie wyobraża sobie do dziś (słowo „Biceps” w jego przydomku nie wzięło się znikąd), zdecydował się podjąć nowe wyzwanie i już za niewiele ponad miesiąc sprawdzi się w nowej roli. 5 lutego na gali sportów walki HIGH League 2 zmierzy się z popularnym youtuberem Michałem „OwcąWK” Owczarzakiem.
 
 
 
 
AI Chatbot Avatar