NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Jarijs Danho ciężko znokautował Yorgana De Castro

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Udany powrót do oktagonu UFC zanotował Jarijs Danho. Syryjczyk ciężko znokautował Yorgana De Castro na gali w Las Vegas. Rywal padł na matę nieprzytomny.

Ponad 4 lata przerwy Danho od walk w MMA nie przeszkodziły mu w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w UFC. 37-latek potężnym ciosem z prawej ręki zdemolował reprezentanta Republiki Zielonego Przylądka.

Jarjis Danho dzięki wygranej w Las Vegas uchronił się przed zwolnieniem z Ultimate Fighting Championship. We wcześniejszych walkach przegrał z Danielem Omielańczukiem i zremisował z Christianem Colombo. Jego obecny rekord w MMA to 6 wygranych, 1 porażka i 1 remis.
Na gali w Las Vegas również przez nokaut swój pojedynek wygrał Mateusz Gamrot. Polak w drugiej rundzie rozprawił się ze Scottem Holtzmanem.[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar