NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Jan Błachowicz zna swojego najbliższego rywala w pierwszej obronie pasa UFC w wadze półciężkiej.

Jan Błachowicz zna swojego najbliższego rywala w pierwszej obronie pasa UFC w wadze półciężkiej. Będzie nim Israel Adesanya. Według doniesień Ariela Helwaniego, dziennikarza zajmującego się MMA do pojedynku dojdzie na jednej z dwóch numerowanych gal UFC w marcu.
Dochodzą do mnie głosy, że chcą [działacze UFC przyp. red.] zorganizować dwie gale PPV w marcu. Jedna z nich byłaby uświetniona walką Stipego z Francisem, a druga starciem Izzy’ego z Janem Błachowiczem – zdradził Ariel Helwani podczas programu „DC & Helwani”.
Błachowicz miałby skrzyżować rękawice podczas jednej z dwóch numerowanych marcowych gal, a co zatem idzie będzie to UFC 259 bądź UFC 260. Na dwóch wcześniejszych zmierzą się Conor McGregor z Dustinem Poirierem, natomiast na kolejnej o pas wagi półśredniej Kamaru Usman skonfrontuje się z Gilbertem Burnsem. Wobec tego „Cieszyński Książę” mógłby wystąpić w swojej pierwszej obronie pasa dywizji półciężkiej 6 bądź 27 marca. Jeden z tych terminów będzie należał do Stipe Miocicia i Francisa Ngannou, który skrzyżują rękawice o tytuł kategorii ciężkiej.