NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki z Israelem Adesanyą

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]Jan Błachowicz rozpoczął przygotowania do walki z Israelem Adesanyą, do której dojdzie 6 marca na UFC 259. „Cieszyński Książę” w rozmowie zdradził, że chętnie skorzystałby ze sparingów z Mamedem Chalidowem.

– Na Instagramie wyskoczyło mi zdjęcie Mameda i pomyślałem, że przecież on ma taki styl dziwny. Będziemy o tym myśleć. Będę musiał porozmawiać z trenerami jak to widzą. No i oczywiście zobaczymy czy Mamed będzie w ogóle chętny do przyjazdu i do pomocy – powiedział Jan Błachowicz.

Błachowicz 6 marca przystąpi do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej UFC. Jego rywalem będzie mistrz wagi średniej – Israel Adesanya, który do tej pory wygrał wszystkie z 20 pojedynków w MMA i jest faworytem bukmacherów w starciu z Polakiem.
[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

JOYCE RYWALEM FURY’EGO W LECIE?

O planach Aleksandra Usyka (20-0, 13 KO) już Was informowaliśmy. A jakie kroki podejmie Tyson Fury (33-0-1, 24 KO), mistrz świata wagi ciężkiej federacji WBC?Mike Coppinger – znany i

Czytaj więcej »
AI Chatbot Avatar