Jan Błachowicz otrzymał ogromną wypłatę.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Jan Błachowicz nie obronił tytułu mistrza UFC. Polak przegrał z Gloverem Teixeirą, ale na pocieszenie otrzymał ogromną wypłatę. Z szacunków wynika, że to około 2,5 miliona złotych.

Jan Błachowicz był faworytem bukmacherów w starciu z Gloverem Teixeirą, ale to 42-letni pretendent do tytułu mistrzowskiego był górą. Wygrał z Polakiem przez poddanie. Od początku walki to właśnie Teixeira był w natarciu i wykorzystał słabe punkty naszego wojownika.
Błachowicz stracił mistrzowski pas UFC, ale już zapowiada, że zrobi wszystko, by go odzyskać. Polak prezentuje na tyle wysoki poziom, że już wkrótce powinien otrzymać szansę mistrzowskiej walki.
Na wysokim poziomie są także jego zarobki w największej organizacji MMA na świecie. Jak wynika z wyliczeń portalu TheSportsDaily.com, Błachowicz mimo porażki zarobił fortunę. Już za samo wejście do klatki dostał 600 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu daje ponad 2,4 mln złotych.
To jednak nie wszystko. Do tego dochodzą 42 tysiące z tytułu przychodów sponsorskich, czyli około 160 tysięcy złotych. Łącznie Błachowicz zarobił ponad 2,5 mln zł. Razem jego zarobki w MMA szacowane są na 3 mln dolarów, czyli około 12 mln zł.
Kiedy następna walka Błachowicza? Eksperci radzą mu poczekać kilka miesięcy. Sam Błachowicz zdążył się już zabrać głos w tej sprawie. Odniósł się również do tematu ewentualnego rewanżu.
– Jeśli będzie szansa na rewanż, to oczywiście się zdecyduję, bo chciałbym zrewanżować się wszystkim, którzy mnie pokonali. Mam jeszcze czas, żeby ten pas odebrać – przyznał na konferencji prasowej po walce.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »