NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Jake Paul zawalczy w MMA?

Chael Sonnen, były zawodnik, a dziś analityk sportowy, jest zdania, że Jake Paul zadebiutuje w MMA pod skrzydłami organizacji Bellator.

Jake Paul, popularny yotuber, który próbuje swoich sił w bokserskich ringach, zapowiedział niedawno, że za jakiś czas zadebiutuje w MMA pod skrzydłami dużej organizacji. Chael Sonnen uważa, że chodzi o Bellatora. Zastanawiając się nad rywalem dla Paula na debiut w MMA, Sonnen powiedział na swoim kanale:

-,,Paul organizuje swoje walki w boksie pod skrzydłami Showtime. Z nimi działa również Bellator. To ci sami ludzie, którzy pracują z Bellatorem. Dodatkowo w Bellatorze jest idealny rywal dla Jake’a. Chodzi o Dillona Danisa, który ma kontrakt z Bellatorem. Moim zdaniem to jeden z głównych kandydatów”!

Jake Paul, który w swojej ostatnie walce w ringu pokonał po raz drugi Tyrona Woodleya, przebojem wszedł do świata boksu. W 2021 roku Paul stoczył trzy walki bokserskie, które rozpoczął w kwietniu od zwycięstwa przez nokaut w pierwszej rundzie nad weteranem MMA, Benem Askrenem na gali Triller. Następnie podpisał umowę z telewizją Showtime i stoczył dla niej wygrany przez decyzję pojedynek z byłym mistrzem UFC, Tyronem Woodleyem. W grudniu zeszłego roku ponownie zmierzył się Woodley’em, tym razem wygrywając pojedynek przez efektowny nokaut w 6 rundzie.Teraz Paul szykuje się do walki bokserskiej z Andersonem Silvą. Starcie to ma się odbyć 29 października w hali Gila River Arena w stanie Arizona.