NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Jake Paul w Madison Square Garden

Jake Paul nie zamierza zwalniać sportowego tempa i jeszcze w okresie wakacyjnym powróci między liny. Celebryta ma być głównym bohaterem wydarzenia, które odbędzie się 6 sierpnia w legendarnym Madison Square Garden.

Oficjalne ogłoszenie kolejnego występu Amerykanina nastąpiło w piątek, lecz nazwiska jego przeciwnika nie ujawniono. Za transmisję w systemie PPV będzie odpowiadała telewizja Showtime. Ponadto na tej gali zawalczy również wybitna bokserka oraz mistrzyni WBC, WBO, IBO w kategorii piórkowej, Amanda Serrano, która związana jest z tą samą grupą promotorską, co 25–latek.

Młodszego z braci Paul wyróżnia przede wszystkim wyjątkowy styl prowadzenia trash-talku.  Dotychczas ma za sobą pięć walk w formule boksu zawodowego, aż cztery z nich kończył przed czasem i nie da się ukryć, że jego przygoda z pięściarstwem nabrała ostatnio dużego rozpędu. Odkąd w ubiegłym roku związał się właśnie z telewizją Showtime, dwukrotnie mierzył się z byłym mistrzem UFC, Tyronem Woodleyem. Ich pierwszą batalię „The Problem Child” zwyciężył przez niejednogłośną decyzję sędziów, natomiast w rewanżu nie pozostawił żadnych wątpliwości, brutalnie nokautując przeciwnika.

Wśród możliwych kandydatów na sierpniowego rywala celebryty wymienia się przede wszystkim Tommy’ego Fury’ego, który miał już stanąć z nim w szranki w grudniu, lecz wycofał się z pojedynku ze względu na odniesioną kontuzję. W grę wchodzą także Julio Cesar Chavez Junior czy Anderson Silva.