NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

JAKE PAUL PROPONUJE DRAYMONDOWI GREENOWI 10 MILIONÓW ZA WALKĘ

Głównym tematem sportowym w Stanach Zjednoczonych jest dziś atak zawodnika mistrzów NBA Golden State Warriors – Draymonda Greena – na kolegę z zespołu, Jordana Poole’a. Podczas treningu doszło między nimi do kłótni, Green nie wytrzymał nerwowo i Poole został znokautowany potężnym ciosem z prawej ręki. Sytuację wykorzystał od razu youtuber i bokser Jake Paul (5-0, 4 KO).

– ,,Trzeba wpuścić Greena do ringu… Co powiecie na jego walkę z Deronem Williamsem (innym gwiazdorem NBA, który walczył już jako bokser, Kto by wygrał?” – zapytał Paul.

– ,,Draymond… Mam dla ciebie 10 milionów dolarów za wejście do ringu na następnej gali PPV organizowanej przez moją grupę MVP. Z kim chcesz walczyć?” – dodał 25-letni multimilioner.Przypomnijmy, że 29 października w Phoenix czeka nas walka Jake Paul vs Anderson Silva, czyli pięściarskie starcie boksującego youtubera z legendarnym mistrzem MMA. Będzie ono transmitowane w systemie PPV przez telewizję Showtime. Czy Draymond Green zadebiutuje w boksie już na tej gali?