NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Jake Paul podpisał kontrakt z PFL! 

Niespodziewane informacje docierają do nas zza oceanu. Jake Paul ogłosił podpisanie kontraktu z organizacją PFL! Amerykanin, który rozpoczął karierę w boksie będzie od teraz toczył również walki w MMA. Oczywiście Jake Paul będzie występował na galach PFL sprzedawanych w systemie PPV z podtytułem: Super Fights.Materiał video z oświadczeniem Jake’a Paula pojawił się na oficjalnym kanale organizacji PFL na youtube. Dla przypomnienia PFL jest organizacją, która buduje swoje rozgrywki na wzór tych znanych nam z innych sportów jak koszykówka, hokej, czy futbol amerykański.

PFL rozpoczyna każdy nowy rok od sezonu zasadniczego, gdzie zawodnicy otrzymują punkty do tabeli. Ci którzy kończą walki przed czasem otrzymują dodatkowe punkty, dzięki czemu później awansują do fazy play-off. Na zakończenie roku odbywa się jedna wielka gala, na której rozgrywane są pojedynki rangi mistrzowskiej, a wszyscy zwycięzcy poza pasami zdobywają także czeki wysokości miliona dolarów.

Obecność Jake’a Paula w szeregach PFL pozwoli zapewne na jeszcze dynamiczniejszy rozwój organizacji. Wiadome jest to, że Paulowi będzie zależało na odniesieniu sukcesu przez PFL, gdyż został on jednym z współwłaścicieli oddzielnej dywizji PFL – PPV Super Fights.W wypowiedzi Paul zaznaczył, że jego celem jest pojedynek z Natem Diazem:

-,,Wiem, że MMA to bardzo trudny sport. Udało mi się namieszać w świecie boksu, teraz zrobię to w świecie MMA. Naprawdę poświęcę się temu w całości. Zaoferowałem umowę kontraktową Nate’owi Diazowi na dwa pojedynki. Pierwszy w boksie, a następnie po pół roku rewanżowy w MMA na gali PFL sprzedawanej w systemie PPV.”

Warto także zwrócić uwagę na to co Jake Paul powiedział wcześniej, otóż zawodnicy walczący na galach PFL PPV Super Fights mają otrzymywać 50% zysków/wpływów. Ponad to będą mogli mieć podpisane umowy z indywidualnymi sponsorami i reklamować dowolne wybrane przez siebie firmy. Paul zapowiedział także promocję zawodników za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.