Islam Machaczew (20-1) pewnie zmierza do walki o mistrzowski pas UFC w wadze lekkiej.

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

 Podczas gali w Abu Zabi przyjaciel Chabiba Nurmagomiedowa poddał Dana Hookera (21-10) w pierwszej rundzie. To już dziewiąta wygrana z rzędu Dagestańczyka.

Pojedynek w wadze lekkiej od początku ułożył się po myśli Islama Machaczewa. 30-latek nie miał problemów z obaleniem bardziej doświadczonego zawodnika z Nowej Zelandii.
Kontrolujący walkę w parterze Machaczew wreszcie poszedł po kimurę. Rywal musiał odklepać! Walka trwała zaledwie 2 minuty i 25 sekund.
Dagestańczyk po wygranej zaapelował o mistrzowskie starcie w kategorii lekkiej. To był jego dziewiąty triumf z rzędu w UFC (trzeci przed czasem).
Machaczew chce przejąć schedę w Ultimate Fighting Championship po Chabibie Nurmagomiedowie, który zakończył karierę październiku ubiegłego roku i zwakował tytuł w wadze do 70 kg. Ten obecnie jest w posiadaniu Brazylijczyka Charlesa Oliveiry.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dzieje Kung fu

Sztuki walki to jeden z najbardziej spopularyzowanych elementów kultury Azji. Kung fu wywodzące się w Chin jest jednym z najstarszych oraz najbardziej znanych elementów tego

Czytaj więcej »

Dzieciaki w MMA

Siedzenie przed telewizorem lub komputerem 8h dziennie , niezdrowe jedzenie i brak aktywności fizycznej – niestety jest to obrazek z życia codziennego w 80% domach

Czytaj więcej »