NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Igor Brzozowski podejmie Patryka Buczkowskiego podczas gali FEN 36

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Pojedynek w kategorii lekkiej odbędzie się na zasadach semi-pro.
Brzozowski to zawodnik niepokonany w amatorskim MMA, posiadający nieskazitelny rekord 8-0. Trenujący w Hulk Team Police i Berserkers Team Szczecin 21-latek jest wielokrotnym mistrzem Polski i Europy w BJJ, a także brązowym medalistą mistrzostw świata.
Swój boks szkoli u znanego na Pomorzu trenera, Piotra Sokołowskiego. Swoją ostatnią walkę stoczył na SBS w Dziwnowie, gdzie zwyciężył już w pierwszej rundzie.
Buczkowski to zawodnik trenujący na co dzień we wrocławskich klubach Next Level BJJ i Bonzai MMA. Posiada niebieski pas BJJ i ma już takie osiągnięcia na swoim koncie jak 3. miejsce na zawodach ADCC oraz wicemistrzostwo na Akademickich Mistrzostwach Polski. W amatorskim MMA posiada rekord 3-1.
Pojedynki semi-pro w MMA odbywają się na dystansie 3 rund po 3 minuty każda. Nie można w nich atakować łokciami, uderzać kolanem w głowę i używać „skrętówek”. 
W walce wieczoru Fight Exclusive Night 36 Mateusz Rębecki będzie bronił mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej. 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

AI Chatbot Avatar