Houston Alexander wygwizdany

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

Houston Alexander, polskim kibicom znany z walki z Janem Błachowiczem, przerzucił się do pojedynków na gołe pięści. Wobec ostatniego rywala zachował się skandalicznie.

Houston Alexander walczył z Janem Błachowiczem we wrześniu 2012 roku na gali KSW 20. Pojedynek jednogłośną decyzją sędziów wygrał Polak.
Teraz Alexander rywalizuje na gołe pięści. Były zawodnik UFC w tej formule mierzył się z Wesem Combsem, brutalnie nokautując rywala już w 34. sekundzie pierwszej rundy. Trafił go tak, że Combs najpewniej stracił przytomność.
Głośniej niż o nokautującym ciosie jest jednak o zachowaniu Alexandra tuż po tym, jak jego przeciwnik wylądował na macie.
Gdy Combs padł jak rażony piorunem, 49-letni weteran wyprowadził jeszcze jedno uderzenie. To mogło skończyć się tragicznie. Nic dziwnego, że fani są oburzeni postępowaniem byłego rywala Błachowicza.
„Dyskwalifikacja, wykluczenie z organizacji i co najmniej 5-letni zakaz uprawiania sportu. To obrzydliwe ponad miarę!”, „to przestępstwo!” – pisali fani w mediach społecznościowych.
Mimo kontrowersyjnego zachowania, Alexander nie został ukarany.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dawna odsiadka Pudziana

Wyrok dotyczył bójki, w jaką Pudzianowski wdał się z ochroniarzem jednej z dyskotek. Przeciwnik Pudziana oskarżył go wtedy również o kradzież. Pudzian wspomina! -„W mojej

Czytaj więcej »

Uniki rotacyjne w boksie

Najlepszym porównaniem wykonania rotacji będzie przyrównanie jej do litery „U” Polega ona na ugięciu kolan i pochyleniu się podczas przejścia pod ciosem przeciwnika, w trakcie

Czytaj więcej »