Kevin  Holland, który niedługo stanie do walki ze Stephenem Thompsonem, liczy na to, że wygra przez nokaut.Kevin Hollanda zmierzy się ze Stephenem Thompsonem podczas gali UFC Fight Night 215, która odbędzie się 3 grudnia w Amway Center w Orlando. Przed nadchodzącym pojedynkiem Holland w programie The MMA Hour powiedział, jak zapatruje się na ten bój.

-,,Planuję go znokautować. On jest wspaniałym zawodnikiem i ma świetny styl walki, ale skoro Pettis potrafił go znokautować, to myślę, że ja również będę potrafił to zrobić. Pettis potrafił dotrzeć do jego szczęki, więc i ja pewnie to zrobię, a dodatkowo biję nieco mocniej od Anthonego. Myślę, że moje kung fu pokona jego karate”!

Kevin Holland bije się dla UFC od roku 2018. Do organizacji dostał poprzez galę z cyklu Contender Series. Przed walką z Khamzatem Chimaevem Holland pokonał Tima Meansa i Alexa Oliveirę.Thompson ma na swoim koncie 18 walk w UFC. W swojej karierze mierzył się z m.in. Anthonym Pettisem czy Jorge Masvidalem. Osiem z 16 wygranych w karierze „Wonderboy” zdobywał przed czasem. W ostatnich dwóch bojach przegrał z Gilbertem Burnsem i Belalem Muhammadem.