NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE

HIGH League zapowiedziało dożywotnie zawieszenia

Przed oficjalnym ważeniem gali High League 5 w Łodzi, prowadzący dzisiejszy trening i ceremonię ważenia Arkadiusz Pawłowski poinformował o nowych, surowych zasadach które zostały wprowadzone i będą obowiązywać od przyszłych gal oraz wydarzeń medialnych HIGH League.Organizacja postanowiła zareagować na ostatnie wtargnięcia postronnych osób na scenę które próbowały atakować lub prowokować zawodników walczących na gali High League 5. Jednym z zaatakowanych zawodników był m.in Mateusz Murański który na ostatniej konferencji prasowej został zaskoczony na scenie przez czołowego zawodnika GROMDY, „Huntera”.

Zawodnik specjalizujący się w pojedynkach na gołe pięści, wbiegł na scenę chcąc rozwiązać konflikt z „Muranem” spowodowany brakiem przekazania koszulki na aukcję charytatywną którą obiecał dostarczyć mu wcześniej Mateusz Murański:

W celu uniknięcia podobnych sytuacji w przyszłości, organizacja High League postanowiła wydać oświadczenie o którym Arkadiusz Pawłowski poinformował przed ważeniem:

-,,Ostatnimi czasy mieliśmy coraz więcej sytuacji w których ludzie, nie wnikamy jakie były tego podstawy, czy chcieli się po prostu wybić czy ktoś chciał sobie ogarnąć walkę…Były wtargnięcia na scenę, podczas konferencji i programów i takie coś nie będzie tolerowane. Jeśli ktoś w przyszłości zrobi coś takiego, to będzie dożywotnio zbanowany z organizacji High League. To jest informacja oficjalna i potwierdzona, mocny przekaz ale najwyraźniej potrzebny.”