HFO 12 w Ostrołęce

Podczas HFO 12 w Ostrołęce o tytuł mistrza będzie rywalizować czwórka Polaków. W drugim półfinale mający na koncie dwie wiktorie w HFO, Karol Łasiewicki (3-1) spotka się z niepokonanym na zawodowych ringach reprezentantem Fight Gym Gdynia, Alanem Kalskim (5-0).

Podopieczny Arkadiusza Ludwiczaka z Ostrołęka Fight Academy dwukrotnie pojawiał się w białym ringu HFO. Debiut zawodnika z Sypniewa miał miejsce na gali HFO: Aim High. W studiu Telewizji Polskiej Łasiewicki zastopował Rafała Korczaka w trzeciej rundzie, wchodząc jednocześnie na zastępstwo za niedoszłego oponenta zawodnika z Warszawy. Druga walka Karola miała miejsce na HFO 10: Solpark II w Kleszczowie. W październiku zeszłego roku pokonał Mateusza Kopeć z Jenel Fight Club jednogłośną decyzją sędziów. W tym roku Karol dołożył do kolekcji tytuł półzawodowego mistrza Polski PZKB. W maju przed swoją publicznością Łasiewicki spróbuje wzbogacić swój dorobek o trzeci pas mistrza, pierwszy zdobyty w profesjonalnej rywalizacji.
Reprezentujący Fight Gym Gdynia, Alan Kalski rzuca na szalę swój nieskazitelny rekord, by po ponad ośmiu latach ponownie zaprezentować się przed ostrołęcką publicznością. Zawodnik z Pomorza pojawił się w stolicy Kurpiowszczyzny po raz pierwszy walczył na VI Gali Sportów Walki, na której stoczył pojedynek z Markiem Doboszem. Wspomniana walka zakończyła się zwycięstwem na punkty fightera Fight Gym Gdynia. Na ringach zawodowych Kalski pokonywał min. byłego mistrza organizacji Krwawy Sport, Jędrzeja Durskiego. Ostatnią walkę stoczył w czerwcu 2021 roku. W pojedynku wieczoru gali Time of Masters 7 pokonał przez decyzję sędziów Karola Rubina.
 
Tym samym turniej o pas dywizji średniej HFO został skompletowany. Półfinały Konieczny vs Walków i Łasiewicki vs Kalski wyłonią dwóch kickboxerów, którzy zmierzą się ze sobą w pojedynku o pas. Trzeci mistrz w historii organizacji zostanie wyłoniony podczas majowej gali w Ostrołęce.

ZAKWASY PO TRENINGU !

Zakwasami nazywamy ból, z którym borykamy się dzień po odbyciu treningu o wysokim stopniu intensywności. Mięśnie są sztywne i wrażliwe na dotyk. Zakwasy są następstwem niewielkich uszkodzeń

Czytaj więcej »