NAJLEPSZY PORTAL O SZTUKACH WALKI W POLSCE
Jeśli reklama to tylko w Media Grafics

Hector Lombard vs Szymon Szynkiewicz na gołe pięści!

Hector Lombard nie zamierza się zatrzymywać i już w tym momencie zna szczegóły swojego kolejnego pojedynku. Były zawodnik UFC stoczy następną walkę na gołe pięści. Kubańczyk w Dubaju zmierzy się z… naszym reprezentantem! Co ciekawe na tej samej gali wystąpi były zawodnik KSW.

Mowa o Quentinie Domingosie, który podejmie Amerykanina – Coutlera Rashada. Domingos w największej organizacji w naszym kraju stoczył jedną walkę. Co ciekawe w debiucie miał się zmierzyć z Mariuszem Pudzianowskim, ale gala została odwołana ze względu na światowy problem z wirusem. Domingos ostatecznie parę miesięcy później zmierzył się z debiutującym w MMA – Izu Ugonohem. Pięściarz reprezentujący nasze barwy szybko wygrał przed czasem. Domingos wrócił już na odpowiednie tory, gdy zdemolował weterana MMA – Antonio Silvę.

Hector Lombard stoczy kolejny pojedynek na gołe pięści. Były zawodnik UFC zmierzy się z naszym reprezentantem Szymonem Szynkiewiczem. Do walki dojdzie osiemnastego marca na gali BYB Extreme Fighting Series w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nazwisko Lombard coraz częściej pada w kontekście największej organizacji w naszym kraju. Polscy kibice doczekają się startu Lombarda w KSW jeszcze w tym roku? Tego nie można wykluczyć. Kubańczyk ostatnie starcie stoczył na gali Oktagon 39 w Niemczech. Lombard po 3-rundach zremisował w starciu bokserskim z Vlasto Cepo.Szymona Szynkiewicza kibice w naszym kraju mogą znać przede wszystkim z jego startów w organizacji WOTORE. Szynkiewicz w MMA posiada rekord 2 zwycięstw i 5 porażek. Jeszcze nie tak dawno, bo w sierpniu poprzedniego roku wystąpił na gali Cage Warriors, ale tam szybko musiał uznać wyższość przeciwnika.