Gwiazda High League, Adrian „Medusa” Salamon (2-0), wskazał, z kim chciałby zmierzyć się w kolejnej walce

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.4.1″][et_pb_row _builder_version=”4.4.1″][et_pb_column _builder_version=”4.4.1″ type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″ hover_enabled=”0″]

„Alberto” jest członkiem ekipy Get Money Live Life prowadzonej przez Malika Montanę, który jest jednocześnie szefem High League, polskiej organizacji freak-fightowej. Od pewnego czasu mówi się o jego debiucie w MMA. Wyzwanie rzucił mu między innymi znany z „Love Island” Paweł Tyburski.

Kolejnym chętnym do walki z raperem został Adrian Salamon. „Medusa” jest aktualnie zawodnikiem High League. W organizacji zadebiutował podczas pierwszej edycji. Pokonał przed czasem Macieja Rataja. Wcześniej związany był z Fame MMA. W oktagonie stoczył dwa pojedynki – w obu zwyciężył.

Influencer wyzwał „Alberto” do walki na swoim kanale. W opublikowanym filmie powiedział: – Jeżeli jesteś chętny, żeby zawalczyć z youtuberem, sprawdzić się, to ja chętnie zawalczę. Zobaczymy, czy jesteś tak mocny jak śpiewasz. „Bomba na banię, kończymy balet”. Czekam na odpowiedź, mordeczko, lecimy z tym.

Nie wiadomo, kiedy odbędzie się druga gala High League ani kto podczas niej wystąpi. Szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Gdzie uderzać w samoobronie?

Nawet jeśli Twój napastnik jest od Ciebie większy, możesz go pokonać, jeśli tylko będziesz pamiętać, w które miejsca należy go uderzyć. Oczy, nos, kolana, krocze, splot

Czytaj więcej »