to polska legenda mieszanych sztuk walki (MMA), zawodowo walczący w latach 2002-2008. Mistrz Polski w kick-boxingu w formule low kick z 1992 Założyciel oraz główny trener klubu Mighty Bulls Team.

Jakubowski swoją pierwszą zawodową walkę MMA vale tudo stoczył 10 października 2002 roku w Warszawie podczas targów „Body Show”, a jego przeciwnikiem był Temistokles Teresiewicz. Po 45 minutach pojedynku (jak dotąd najdłuższa stoczona walka w Polsce) sędzia Mirosław Okniński orzekł remis. Ta walka uznawana jest za pierwszy oficjalny pojedynek MMA jaki stoczono w Polsce.

Pół roku później wziął udział w pierwszym oficjalnym turnieju MMA w Polsce organizowanym przez Mirosława Oknińskiego. W pojedynku eliminacyjnym znokautował już w 1. rundzie Piotra Kotusa, a w finale który odbył się 13 grudnia pokonał przez techniczny nokaut Andrzeja Domagałę i zdobył mistrzostwo Polski w kat. -90 kg. Tytuł obronił 18 grudnia 2004 roku szybko poddając w 1 minucie pojedynku Adriana Dziarnowskiego.

W 2003 roku, we włoskim Livorno pokonał w finale turnieju La Resa Dei Conti wagi otwartej przyszłego zawodnika UFC Antoniego Hardonka przez decyzję sędziów.

W 2004, zwyciężył w turnieju Colosseum IV: European Grand Prix w Dąbrowie Górniczej. 12 marca 2005 roku stoczył przegrany pojedynek z przyszłym zawodnikiem UFC Włochem Lucio Linharesem na gali 'The Cage Vol. 2 – Capital Collision w Finlandii.

Jeszcze w 2005, tryumfował w kolejnych turniejach, w Holandii  oraz prestiżowym European Vale Tudo 5 w kat 91 kg pokonując kolejno przyszłego tryumfatora turnieju KSW 5 Francuza Francisa Carmonta oraz doświadczonego Portugalczyka Rafaela Silvę.

W latach 2006-2007 walczył głównie na niemieckich galach La Onda oraz Fight Club Berlin. 17 lutego 2007 roku przegrał pojedynek z Amerykaninem Andy Fosterem na gali BODOG Fight.

Swoją ostatnią walkę w karierze stoczył 9 maja 2008 roku na KSW 9, przeciwko Bułgarowi Jordanowi Radiewowi. Jakubowski przegrał wtedy przez decyzję sędziów po czym zakończył karierę.

W 2012, podczas gali rozdania nagród Heraklesy 2011, został wprowadzony do Galerii Sław Polskiego MMA.